Київ та ще 19 регіонів України не готові до послаблення карантинних обмежень

Послаблювати карантин нині не готова майже вся Україна

Pexels

Найвищий показник захворюваності на Тернопільщині - 348,4 людини на 100 тис. населення

До послаблення карантину, який ввели через пандемію коронавірусу, в Україні не готові столиця та 19 регіонів, серед яких найвищий показник захворюваності у Тернопільській області - 348,4 людини на 100 тис. населення. Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров'я.

Згідно з повідомленням, до послаблення карантину не готові: Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька та Чернігівська області та місто Київ.

МОЗ

Як зазначає МОЗ, регіоном зі значним поширенням COVID-19 вважається той, в якому наявна хоча б одна з таких ознак:

  • завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим випадком COVID-19, становить більш як 50 відсотків протягом п’яти днів підряд;
  • середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу становить менш як 24 тестування на 100 тис. населення протягом останніх семи днів;
  • показник захворюваності на COVID-19 за 14 днів на 100 тис. населення перевищує базовий рівень захворюваності.

Новини за темою: Голосування в умовах карантину: Уряд ухвалив порядок

Нагадаємо, станом на ранок 16 вересня в Україні лабораторно підтверджено 162 660 випадків коронавірусу. Зокрема, за минулу добу було виявлено 2958 нових заражень, 1514 пацієнтів побороло хворобу, а 76 осіб померло. Найбільше нових хворих за попередній день зафіксували у Тернопільській області - 380.

Loading...