Київ та 22 області не готові до послаблення карантину, - МОЗ

Фото з відкритих джерел

Поки показники не перевищено лише у двох областях

Станом на 23 вересня Київ та ще 22 регіони України не готові до послаблення карантинних обмежень. Про це свідчать дані на сайті Міністерства охорони здоров'я.

Згідно з повідомленням, у Києві та інших областях не відповідають встановленим нормам (не більше 40 осіб) показники захворюваності на 100 тис. населення за останні 14 днів. Найвищим цей показник є в Тернопільській області - 409,8.

Як зазначається, не відповідають показникам для послаблення карантинних обмежень: місто Київ, Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області.

Наразі показники, встановлені МОЗ, не перевищено у Кіровоградській та Херсонській областях.

Новини за темою: Київ залишиться в помаранчевій зоні карантину до березня, - голова столичної Держспоживслужби

Нагадаємо, станом на ранок середи, 23 вересня, кількість хворих на коронавірус в Україні зросла до 184 734, за минулу добу підтвердили 3 497 нових випадків COVID-19. За добу від ускладнень COVID-19 померли 63 людини, змогли подолати хворобу й одужати 1 769.

Loading...