Київ пропонує скасувати підсумкову атестацію у формі ЗНО

Віталій Кличко

ЗНО цього року складатиме 31 тисяча киян і тільки 17 тисяч - випускники

Київ пропонує у 2020 році скасувати державну підсумкову атестацію для випускників 11-х класів. Про це на брифінгу заявив мер Києва Віталій Кличко, передає кореспондент "РБК-Україна".

Крім того, пропонується скасувати ЗНО для тих випускників, хто не планує вступати до вишів у цьому році.

За його словами, департамент освіти Києва на підставі рішення комісії з надзвичайних ситуацій запропонував скасувати у цьому році державну підсумкову атестацію для випускників 11 класів.

"Атестацію для учнів 4 та 9 класів було скасовано рішенням МОН. Ми пропонуємо, щоб випускники, які не планують в цьому році вступати до українських вишів, не здавали ЗНО. Це стосується випускників закладів профтехосвіти. Ті, хто будуть вступати, будуть здавати ЗНО відповідно до раніше затвердженого графіку", - зазначив Кличко.

Він також додав, що ЗНО цього року складатиме 31 тисяча киян і тільки 17 тисяч - випускники.

Новини за темою: У Києві розпочався прийом документів у перші класи: Що потрібно знати

Нагадаємо, 25 травня почалася реєстрація для участі у додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Основна сесія проходитиме з 25 червня по 16 липня. 

До слова, вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності оригіналу документа, за яким відбувалась реєстрація на пробне ЗНО, запрошення, а також обов'язкових засобів індивідуального захисту – маски або респіратора. Детальніше про умови проведення іспиту можна дізнатися за посиланням

Loading...