Київ не увійшов у десятку найкращих для життя міст України, - Зеленський

Володимир Зеленський Офіс президента

Водночас столиця очолює рейтинг за рівнем забруднення повітря

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Київ не увійшов у десятку найкращих українських міст для життя, а також посів 173 місце в одному зі світових рейтингів за якістю життя. Про це він розповів під час презентації Стратегії розвитку Києва, повідомляє Інтерфакс-Україна

"Минулого року в одному з рейтингів міста за якістю життя Київ, на жаль і поки що, посів 173 місце. Поступився столиці Габону, столиці Уганди. А серед українських міст, визнаних найкращими для життя, Київ не увійшов навіть у першу десятку", - сказав президент.

Окрім цього, він наголосив, що натомість столиця потрапила до лідерів за рівнем забруднення повітря та вартістю життя: "Хтось може сказати, що я не об'єктивний. Мають бути рейтинги, де Київ знаходиться серед лідерів. Так, вони є. Це рейтинг за рівнем забруднення повітря, який Київ очолює другий рік поспіль, і рейтинг найдорожчих міст для життя, де Київ щороку, де Київ, на жаль, щороку підіймається на десятки позицій вгору".

Новини за темою: Мер Кличко відкрив фонтан зі скульптурною композицією Архистратига Михаїла у парку "Володимирська гірка"

Також Зеленський зазначив, що серед найбільших проблем столиці можна назвати затори, оскільки "пунктуальність під час переміщення містом на автомобільному транспорті стала такою ж розкішшю, як і гаряча вода в окремих районах столиці".

"Справді, навіть у неділю в Києві нескладно потрапити в затор або слід робити гак, тому що один із мостів через Дніпро вже кілька років тимчасово ремонтується. І який саме - це для нас завжди сюрприз. А можна просто їхати вулицею і провалитися під асфальт", - зауважив Зеленський.

Глава держави наголосив, що Київ – це дім усіх українців і обличчя країни, і дуже боляче дивитися, як "це обличчя спотворюють хаотичні забудови".

"Київ - це душа України, і ми не хочемо дивитися, як у цю душу плюють викиди і смог. І, нарешті, Київ - це серце України, і воно має битися на повні груди. Ми всі хочемо, щоб наше улюблене місто нарешті набуло того вигляду, на який давно заслуговує, став комфортним, зручним, сучасним, затишним", - сказав президент.

Новини за темою: У Києві на Андріївському узвозі пролунав вибух, є потерпілі

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що кількість хворих на COVID-19 в Україні була б меншою, якби не прийдешні місцеві вибори. 

 

Loading...