Кузьмін: Вільному розвитку українців заважають зовнішні контролери

Народний депутат Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Народний депутат України (партія "Опозиційна платформа – За життя") Ренат Кузьмін заявив, що вільному розвитку українця сьогодні заважають не тільки державні чиновники, а й всі Західні фонди та радники.

Про це він сказав на пресконференції "Україна/Антиросія. Пошук національної ідеології", яку транслював телеканал ZIK.

Відповідаючи на питання журналіста, хто саме може заважати політику в роботі над створенням нової національної ідеї України, Ренат Кузьмін зауважив:  

"Не таємниця, що вільному розвитку українця заважають. Заважають  не тільки державні чиновники, а й всі ці західні фонди та радники. От телеканал ЗІК пройшов достатньо складний шлях в боротьбі за власне право. Вас телеканал ZIK намагалися закрити, позбавити ліцензії, не дозволяли говорити російською мовою, не дозволяли показувати певних політиків, а за певні висловлювання в прямому ефірі забирали ліценцію. Хто це робить? Це роблять вороги українського народу, люди, які вважають цю країну здобиччю, вони її захопили. Вони можуть її грабувати, а всі інші мають мовчати, знаходиться в стійлі і виконувати поставлені завдання. І ваш телеканал (ZIK, – ред..) теж, на думку цих псевдопатріотів, повинен працювати на їхню кишеню. Ось ці люди нам будуть заважати", – заявив народний депутат.

Новини за темою: Ренат Кузьмін: Українська національна ідея може бути створена виключно громадянами України

Водночас він закликав всіх об’єднатися, щоб "дати відсіч".

"Ми досить сильні. На жаль, ми не були об'єднані у зв'язку із тим, що кожен намагався відстоювати свою політичну ідею, політичну ініціативу, свої політичні інтереси. Але наш проєкт – не політичний. В ньому можуть брати участь всі небайдужі, всі бажаючі із Західної України, Східної, Центральної, з будь-якої частині світу можуть приєднатися українці, і ми, об’єднуючи зусилля, переможемо", – підсумував Ренат Кузьмін.

Як повідомляли, народний депутат України Ренат Кузьмін ініціював громадську дискусію з приводу національної ідеї України.