Кузьмін: Кожна четверта країна світу стоїть в черзі за російською вакциною, а Україні американське посольство заборонило це робити

Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Американську вакцину від коронавірусу випробують зрештою на українцях

Кожна четверта країна світу стала в чергу за російською вакциною від COVID-19. Але американське посольство заборонило нам це робити. І президент Зеленський відмовився її купувати.  

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України від партії "Опозиційна платформа - За життя" Ренат Кузьмін.

"Кожна четверта країна світу стала в чергу за російською вакциною. Кожна четверта країна світу, ви уявляєте?! І російське керівництво, після поїздки туди Віктора Медведчука, погодилося поза чергою направити цю вакцину в Україну. Але американське посольство заборонило нам це робити. І президент Зеленський відмовився купувати в Росії цю саму вакцину", – зауважив Ренат Кузьмін.

Зі слів народного депутата, на це є декілька причин: політична, чиїсь особисті амбіції та чийсь фінансовий інтерес.

"Чому нам забороняють купувати дешеву російську вакцину? Мабуть тому, щоб потім нам "спихнути" дорогу американську, яка, до речі, вже зовсім скоро пройде всі випробування і буде запропонована світу. А випробують її в кінці кінців на нас, на українцях", – сказав політик.  

Новини за темою: Росія готова поставляти в Україну вакцину проти COVID-19, - підсумок переговорів Путіна з Медведчуком

Ба більше, переконаний Кузьмін, продадуть Україні цю вакцину втричі дорожче.

Відтак, наголосив парламентар, країна повинна позбутися іноземних кураторів, щоб скинути із себе "ярмо зовнішнього управління цієї сучасної форми рабства". 

Нагадаємо, раніше академік, перший президент АЕН України, доктор економічних наук, кандидат медичних наук Анатолій Пешко заявив, що російська вакцина проти COVID-19 може допомогти для лікування не тільки коронавірусу, але й для лікування інших вірусів грипу, а також може виробляти протипухлинний імунітет.

Також повідомляли, що станом на жовтень російська вакцина від коронавірусної інфекції COVID-19 перебувала на четвертому етапі тестування.