Кузьмін: Із 173 млн дол., виділених США на модернізацію біолабораторій, майже 104 млн дол. могли вкрасти в Україні

Народний депутат Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Із 173 млн дол., виділених Пентагоном на модернізацію біолабораторій, в Україні могли вкрасти майже 104 млн дол. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін.

"Ці гроші "зайшли" на українські підприємства через американську фірму-прокладку, після чого від 40 до 60% з цієї суми було викрадено шляхом завищення вартості виконаних робіт і матеріалів. Нічого нового: бюджетні гроші, їх "освоєння" дружніми компаніями, відкати державним чиновникам. А ви говорите - біологічна безпека, США - наш стратегічний партнер...  Цікаво, скільки грошей з вкраденого "відкотили" американським військовим українські "модернізатори" бактеріологічних лабораторій?" - зазначив політик.

При цьому Кузьмін підкреслив, що зараз "Опозиційна платформа - За життя" чекає відповідь на відповідний депутатський запит від українського прем'єра Дениса Шмигаля і готує звернення до уряду і Мін'юсту США.

"Як думаєте, соросятничі супрунолещенконайєми і їх агенти з НАБУ, САП, ГПУ і президентського Офісу відразу завиють про "зраду", руку Кремля і п'яту колону або для пристойності почекають тиждень-два?" - резюмував нардеп.