Курсант, який вижив в авіакатастрофі Ан-26, вирішив продовжувати навчання в університеті

Курсант В'ячеслав Золочевський, який вижив в авіакатастрофі біля Чугуєва АрміяInform

Також хлопцю вручили медаль "За військову службу Україні"

Курсант Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба В'ячеслав Золочевський, який вижив в авіакатастрофі Ан-26 25 вересня біля Чугуєва, вирішив продовжити навчання. Про це повідомляє АрміяInform

"Я зробив свій вибір і вирішив продовжити навчання в університеті за обраним фахом. У мене попереду кілька тижнів реабілітації, після чого я наздоганятиму навчальну програму", - розповів хлопець, який наразі перебуває на лікуванні у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону.

Новини за темою: Компенсації сім'ям жертв катастрофи Ан-26 почнуть виплачувати після 15 жовтня, – Уруський

Також він подякував усім, хто переживав за його здоров’я, відвідував під час лікування у шпиталі й підтримував його та родину.

Як зазначається,  очільник військового навчального закладу генерал-майор Олександр Турінський вручив курсанту медаль "За військову службу Україні". 

Новини за темою: Розшифровано чорні скриньки Ан-26: Розслідування знайшло грубі порушення

Нагадаємо, трагедія трапилася ввечері 25 вересня на аеродром у місті Чугуєві. У результаті падіння літака загинули 26 осіб, серед яких курсанти та офіцери. Один курсант В'ячеслав Золочевський вижив, наразі він перебуває на лікуванні.

У вівторок, 6 жовтня, президент України Володмир Зеленський нагородив 27 курсантів та членів екіпажу військового літака Ан-26, який розбився біля Чугуєва, медалями "За військову службу Україні".

Loading...