КСУ не може зібратися на засідання через коронавірус у деяких суддів

Конституційний суд України

Фото з відкритих джерел

Через хворобу неможливо зібрати необхідний кворум

Конституційний суд не може зібратися на засідання через відсутність необхідного кворуму, оскільки у декількох суддів діагностували коронавірус COVID-19. Про це заявила керівник апарату КСУ Мар'яна Гайовська, повідомляє "Українська правда"

"Станом на сьогодні зафіксовані окремі попередні діагностування захворювання на COVID у декількох суддів. Тому з метою попередження розповсюдження захворювання судді працюють дистанційно, проходять обстеження щодо уточнення діагнозу", - розповіла Гайовська. 

Новини за темою: КСУ відкрив провадження у справі про "штраф Зеленського"

Також вона уточнила, що наразі в суді не відбулося жодного засідання, в якому б приймали участь хворі на COVID-19 судді.

Водночас інше джерело в КСУ повідомляє, що "у більшості суддів або підтверджений діагноз COVID-19, або вони чекають на результат". Співрозмовник зазначив, що один такий факт захворювання є з минулого тижня, і суд не може проводити засідання, навіть якщо в одного з суддів коронавірус.

Новини за темою: У МОЗ назвали, що ускладнює ситуацію з коронавірусом в Україні

Нагадаємо, Конституційний суд України знову не зміг провести засідання 10 листопада через відсутність кворуму: на засіданні була відсутня необхідна кількість суддів.

Loading...