live

Криза моралі та інтелекту: Лікар Комаровський прокоментував реакцію українців на евакуацію з Уханя

Також Комаровський висловив свою думку щодо проведення медреформи

лікар_Євген_Комаровський

Лікар Євген Комаровський емоційно відреагував на скандал із евакуацією українців та громадян іноземних держав із Уханя та зазначив, що цей день "увійде в історію". Про  це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Думаю, день 20.02.2020 увійде в історію. Небувала соборність, небувале єднання! Небувала криза моралі і запасів  інтелекту. Не щепити дітей - не боїмося. Жерти базарні консерви і вмирати від ботулізму - не боїмося (навіть знаючи, що сироватки немає). Ковтати при будь-якому "чиху" антибіотики - не боїмося. Ремені безпеки - для слабаків. Сурогатний алкоголь - наше все. Любов і повага до медпрацівників - зашкалюють. Валідол - від інфаркту, пустирник від депресії, вітаміни для імунітету, гомеопатія - від усього. Грипу, правця, кору, туберкульозу, сифілісу, коклюшу і т.д. і т.п. не боїмося. Наших АБСОЛЮТНО ЗДОРОВИХ співвітчизників, яких доля привела там, де з 1 400 000 000 людина захворіло 75000, готові спалити, під крики в тому, що Україна єдина. Тобто коли з 40 000 000 захворює на кір 150 000 ми продовжуємо купувати і продавати довідки про щеплення - це ми не боїмося", - написав Комаровський.

Окрім цього, лікар висловив власну думку щодо ідеї зібрати "шанованих лікарів", аби вони оцінили медреформу. За словами Комаровського, справа не в лікарях, а натомість потрібно звертатися до економістів, юристів та силовиків, аби вони знайшли гроші та навели лад.

"Вся суть медреформи: як не порушити конституцію, але при цьому дати на медицину якомога менше грошей.
Можна скільки завгодно збирати лікарів, але без грошей, із зубожілими безправними медпрацівниками і при тотальному беззаконня ніхто і нічого не реформує. Тому треба збирати не лікарів, а силовиків, юристів, економістів і поки вони будуть думати як навести порядок і де взяти гроші, хоча б не ламати, те, що вже побудовано", - йдеться у дописі Комаровського.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів дав відповіді на найбільш гострі запитання, що стосуються евакуації українських громадян із китайського міста Ухань, де спалахнув коронавірус COVID-19.

Новини за темою: Блокпости, палаючі шини та пікети у чотирьох регіонах: Як українці чекали "своїх" з Уханя

Як повідомлялося, сьогодні в Україну прибув літак із китайського Уханю з українцями та іноземними громадянами на борту. Їх мають помістити на карантин до медичного центру НГУ "Нові Санжари" у Полтавській області. Там від самого ранку протестують місцеві мешканці.

Loading...