Криклій здійснює пряме конституційне порушення, відмовляючи авіарейсам з українцями прилітати в Україну, – Леонід Ємець

Леонід Ємець. Фото: nfront-org-ua

В Міністерстві інфраструктури не зважають навіть на те, що у 300 пасажирів куплені квитки та підписані дозволи на обсервацію

Міністерство інфраструктури і пан міністр Криклій здійснюють пряме порушення норми Конституції, не даючи дозвіл на приліт в Україну авіарейсів з українцями.

Про це в ефірі ток-шоу "13"на  телеканалі  ZIK заявив народний депутат України VII і VIII скликань Леонід Ємець.

"Конституція України говорить, що кожен громадянин України має право у будь-який момент повернутися в Україну. Але сьогодні Міністерство інфраструктури, пан міністр Криклій, здійснюють пряме порушення норми Конституції. Вже мінімум 3 дня я займаюся тим, що двом рейсам з Дубаї і США було відмовлено у перельоті в Україну. Тобто їм не дали дозвіл на приліт", – зауважив Леонід Ємець.

Він наголосив, що в Міністерстві інфраструктури не стали зважати навіть на те, що у 300 пасажирів куплені квитки, підписані дозволи на обсервацію, куплені місця у санаторіях для проходження обсервація та домовлено із поліцією про супровід.

Новини за темою: У березні в Україну в’їхали 1,7 млн людей, найбільше з Польщі, Росії й Угорщини, - ДПСУ

"Єдине, що їх відділяє від можливості повернутися в Україну – це відсутність дозволу Міністерства інфраструктури. Але у них немає іншого способу добратися в Україну. Вони не можуть прийти пішки чи прихати автомобілем. Лише літаком.  Але єдине, що їм заважає – міністр інфраструктури", – заявив екснардеп Леонід Ємець.

Нагадаємо, вчора, 27 квітня, в аеропорту "Бориспіль" приземлився літак з Майамі зі 180-ма українцями на борту. Це перший рейс за програмою евакуації громадян України з-за кордону. Евакуювати українців планують в 26 містах світу.

Loading...