Криклій про повернення українців: Один лише "Бориспіль" прийняв та відправив понад 56 літаків

Владислав Криклій

За словами Криклія, всіх українців буде повернено на батьківщину

Повернення українських громадян на батьківщину продовжується, крім того протягом двох днів один лише аеропорт "Бориспіль" прийняв та відправив понад 56 літаків, які здійснили авіарейси в різних напрямках. Про це 17 березня повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій на брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

"Авіаційні сполучення у нас працюють за таким принципом: українці можуть в’їхати до України, українці і іноземці, які мають посвідки тут проживання – тимчасового, постійного, а також представники дипломатичних установ", - зазначив міністр. 

Водночас покинути територію України іноземні громадяни можуть безперешкодно. За словами Криклія, дзеркально таку саму логіку закладають сусідні держави та інші країни, які зараз вводять карантинний режим.

Новини за темою: Близько двох тисяч українців очікують евакуації з Польщі, - посол

"Так, у нас тільки сьогодні та вчора один лише аеропорт "Бориспіль" прийняв та відправив понад 56 літаків, які здійснили авіарейси у різних напрямках... За сьогодні, за завтра ми будемо проводити багато рейсів з евакуації, з повернення громадян разом з нашими авіаперевізниками, і всіх повернемо", - пояснив Криклій. 

Нагадаємо, за минулу добу, 16 березня, до країни повернулось понад 50 тисяч українців через початок обмеження пасажирських перевезень на території України у зв'язку із загрозою коронавірусу. 

Loading...