live

Криклій назвав країни, з якими з 15 червня буде відновлено авіасполучення

Міністр інфраструктури Владислав Криклій Фото з відкритих джерел

Авіасполучення з Італією Україна поки відновлювати не планує

Україна з 15 червня планує відновити авіаційні рейси на найпопулярніші туристичні напрямки — в Туреччину, Грецію, Кіпр та Грузію. Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій в ефірі ранкового шоу, повідомляє "Укрінформ"

"Напрями найбільш популярні, це Туреччина, Греція, Кіпр, у Європі, там Монтенегро, Хорватія, Грузія. Більш точні дані ми, думаю, протягом цього тижня вже оприлюднимо", - заявив Криклій.

Однак, міністр наголосив, що поки Україна не планує відновлювати сполучення з Італією та Іспанією, виходячи із епідеміологічної ситуації у цих країнах. 

За словами Криклія, влада ухвалює рішення щодо відновлення сполучення враховуючи те, чи відкривається та чи інша держава для українців. Крім цього, рішення про відкриття кордонів залежить від епідеміологічної ситуації в інших країнах. 

Новини за темою: Чотири авіакомпанії назвали дати відновлення польотів в Україну

Також міністр додав, що наразі опрацьовується рішення, щоб туристи в аеропорту проходили тест на коронавірус. Зазначається, що така перевірка буде платною. 

"Це точно буде зручніше, ніж провести 14-денний карантин. Вони будуть доступні по вартості", - пояснив Криклій. 

Новини за темою: Україна і Туреччина обговорюють відновлення авіасполучення та туристичних подорожей

Нагадаємо, минулого тижня міністр охорони здоров’я Максим Степанов зазначав, що авіасполучення в Україні буде відновлено з 15 червня, однак з певними обмеженнями. 

Loading...