"Кричуща ситуація": Заступник голови виборчої комісії розповіла про грубі порушення глави виборчкому при відмові ОПЗЖ в реєстрації в Миколаєві

Фото з відкритих джерел

Голова міської територіальної виборчої комісії в Миколаєві Тетяна Павлова допустила грубі порушення регламенту, не давши ознайомитися з реєстраційними документами кандидатів на місцевих виборах іншим членам комісії.

Про це заявила Ірина Пономаренко, заступник голови Миколаївської міської територіальної виборчої комісії в ефірі телеканалу NEWSONE.

"Ми сьогодні стали свідками кричущої ситуації - що голова нашої комісії не давав ознайомитися з документами членам комісії протягом трьох днів. Скільки люди не просили ознайомитися з документами, вона нічого не давала і нічого не дозволяла.

Згідно законодавства, кожен член комісії має право для ознайомлення з усіма документами, які надходять до комісії. 24-го числа закінчилася подача документів на реєстрацію кандидатів у депутати та на міських голів, але сьогодні перед початком нашого засідання наші члени комісії попросили в черговий раз ознайомитися з документами, які подали члени партій, але голова так і не дала, що не дозволила нікому подивитися нічого ", - зазначила Пономаренко.

"І коли стали виносити рішення про реєстрацію, виявилося, що відмовляють у реєстрації партії "Опозиційна платформа - За життя ". На якій підставі? Нібито не витримав гендерна квота. Хоча, наскільки нам всім відомо, гендерну квоту прораховували безпосередньо під час приймання документів", - додала вона.

За її словами, також були порушення при отриманні документів.

"Далі було сказано, що не подавали вчасно повідомлення про проведення нашої конференції. Хоча в журналі реєстрації записано, що таке повідомлення було, і куди воно зникло - невідомо. У кінцевому підсумку, через три години після того як попросили документи, принесли ці документи, б-р знає, звідки, з якої кімнати, і вони виявилися не в тому стані, в якому їх приймали. Документи виявилися без папок, в розірваному вигляді, в розібраному, невідомо, які там списки", - підсумувала заступник голови виборчої комісії.

Loading...