"Кролик Джоджо", "Джокер" або "Ірландець": Хто більше гідний отримати "Оскар-2020"?

Фото з відкритих джерел

Як відомо, кращим фільмом може бути тільки одна картина

Ось-ось, 10 лютого, в Лос-Анджелесі відбудеться церемонія вручення премії "Оскар". Цього року вона відбудеться майже одночасно з премією Бафта", і набагато раніше, ніж зазвичай.

Подейкують, що так організатори намагаються боротися з низькими рейтингами премії, адже "Оскар" зазвичай закриває сезон кінонагород, і це, як вважають організатори, дає його конкурентам перевагу.

А поки "оскарологи" уважно вивчають список номінацій, намагаючись визначити тенденції і знайти підказки - хто і що може виграти. Ми пропонуємо випередити Американську академію кіномистецтв і обрати свого переможця в категорії "кращий фільм".

Нагадаємо, Академія кінематографічних мистецтв і наук назвала імена номінантів 92-ої премії "Оскар" 13 січня. Вони будуть боротися за перемогу в 24 номінаціях.

Як повідомлялося, в цьому році найбільшу кількість номінацій - 11-отримав фільм "Джокер", у тому числі в категоріях "Кращий фільм", "Краща чоловіча роль", "Кращий режисер".

Серед інших номінантів на "Оскар-2020" за кількома номінаціями можна назвати "Ірландець", "1917" і "Одного разу в Голлівуді" - 10 номінацій, а також "Кролик Джоджо" , "Маленькі жінки" , "Шлюбна історія" і "Паразити" - у них по 6.

Loading...