Кравчук має намір створити "раду людей з Донбасу" для допомоги ТКГ

Глава делегації України в ТКГ Леонід Кравчук Фото з відкритих джерел

Члени ради можуть напрацьовувати пропозиції для Тристоронньої контактної групи

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук анонсував створення "ради людей з Донбасу" для допомоги ТКГ. Про це він повідомив в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "РБК-Україна". 

За словами Кравчука, потрібно сформувати раду за участю вихідців з Донецької та Луганської областей, які будуть напрацьовувати пропозиції для Тристоронньої контактної групи. 

Так, політик наголосив, що багато людей з Донбасу пропонують свою допомогу у вирішенні конфлікту. В тому числі надходять звернення від громадян, які все життя пропрацювали у тих регіонах. 

Новини за темою: Росія блокує обмін утримуваними через вибори, – Кравчук

"Вони займали там дуже важливі позиції організаційні, політичні, господарські. Тобто їх там добре знають, а вони добре знають Донбас. Я ще раз хочу сказати: ми думаємо над тим, як створити раду людей. Не взяти одного члена делегації України в ТКГ, а зібрати раду людей, які будуть допомагати збирати можливості, думки, пропозиції", - зазначив Кравчук.

Нагадаємо, раніше керівник Офісу президента України Андрій Єрмак зазначав, що Тристороння контактна група з врегулювання ситуації на Донбасі є консультаційним майданчиком, а схвалені там рішення не несуть прямих політичних зобов'язань для України. Loading...