"Краще продаються": На "1+1" розповіли, чому знімають мелодрами російською мовою

Фото з відкритих джерел

Також, на думку каналів, україномовні серіали складніше продавати за кордон

Продюсер серіалів і фільмів телеканалу "1+1" Олена Єремєєва пояснила, що канал знімає мелодрами російською мовою тому, що вони "краще продаються". Про це пише "Телекритика"

Зазначається, що комедійні серіали телеканалу "1+1" на 2020 рік були зняті виключно українською мовою, тоді як всі 7 мелодрам - російською. На каналі зазначають, що україномовний продукт поки не так добре продається, як хотілося б.

"Знайти тональність української мови, щоб глядач його сприймав, досить непросто. За нашими спостереженнями мелодрами українською мовою виглядають гірше, ніж комедії. Подивившись комедії, потрапивши у вир подій, вони просто не помічають, якою мовою вони дивляться продукт. Продукти в весняному сезоні ми зробили російською мовою, тому що українська складніше дається для цього жанру. Артистам поки ще важко працювати на українській мові. Це збільшує обсяг готової продукції, що потім впливає на бюджет. З комедіями українською простіше ", - заявила вона під час презентації нового сезону телеканалу "1+1".

Також, на думку каналів, україномовні серіали складніше продавати за кордон.

"Для продажу закладена мета виробляти російською мовою. Серіали, які вимагають адаптації на російську, не закладені в бізнес-модель як потенційний продукт для продажу. Ми розуміємо - щоб відповідати квоті, нам потрібні україномовні серіали. Тому ми варіюємо - частину серіалів виробляємо російською, частину – українською ", - пояснив генеральний продюсер" 1 + 1 "Максим Кривицький.

Як повідомляли, у середу ввечері, 5 лютого, на українському загальнонаціональному телеканалі "1+1" розпочалися обшуки. За попередньою інформацією, обшуки в офісі "1+1" були розпочаті через справу про "плівки Гончарука".

У СБУ заявили, що обшуки на "1+1" не пов'язані із діяльністю телеканалу.Loading...