Новини » Курйози Читать эту новость на русском

У нормальних країнах за таке виганяють: Соцмережі розкритикували заяву онуки Фокіна щодо його призначення у ТКГ

Маша Фокіна Фото з відкритих джерел

Користувачі соцмереж обурені тим, як саме відбирають кадри для відповідальних посад

Співачка та світська тусовщиця Маша Фокіна, онука експрем'єра України 87-річного Вітольда Фокіна, зізналась, що це вона допомогла дідусю отримати посаду в тристоронній контактній групі у Мінську. У програмі "Світське життя з Катериною Осадчою", вона розповіла, що з главою Офісу президента Андрієм Єрмаком її пов'язують "теплі дружні стосунки".

Однак, у соцмережах зізнання Фокіної викликало бурхливе обговорення. Здебільшого користувачі обурені тим, як саме влада відбирає кадри для таких відповідальних посад.

Facebook

"Люди в шоу-бізнес потрапляють в такий спосіб, в який у нас стають заступником керівника української делегації на переговорах у Мінську для того, щоб зупинити війну", - написав в соцмережі журналіст Михайло Ткач.

Facebook

"В нормальних країнах за таке, як мінімум, з тріском виганяють в той же день. А взагалі і перевищення службових впаять можуть", - обурилася користувачка Ан Жюлак.

"Тепер я вже точно бачила все - світська тусовщиця привела діда, щоб його взяли в ТКГ. Ну добре хоч діда, а не хом'ячка", - висловилася Тетяна Ніколаєнко.

"Та може краще б хом'ячка привела", - жартує у відповідь користувач Назар Чорний.

Facebook

"Єрмак старший за Фокіну на 15 років. Дружба, звичайно, поняття широке, але не думаю, що настільки. Цікаво, які у них були спільні інтереси з такою різницею? Невже разом пасочки ліпили в пісочниці?" - зазначила користувачка Анна Левицька.

Facebook

"Ті президенти, у яких немає кумів і армійських друзів, призначають на посади дєдушек подружек дєтства своїх завхозів", - жартує Олександр Черненко.

Facebook

"У Фокіна програма максимум була, щоб онуки в старості йому стакан води принесли хоча б. А тут онучка йому принесла посаду в ТКГ. Джекпот", - написав Антон Ходза.

Facebook

Новини за темою: Він має право говорити свою позицію, але не може оприлюднювати її, - Кравчук про ситуацію з Фокіним

Нагадаємо, під час інтерв'ю відомій програмі про зірок, онука першого прем'єр-міністра України Вітольда Фокіна Марія заявила, що познайомила дідуся з главою Офісу президента Андрієм Єрмаком та причетна до його рішення увійти до складу Тристоронньої контактної групи (Україна, Росія, ОБСЄ) у Мінську.

Loading...