Кожну бригаду в зоні ООС посилять американськими Javelin, - Хомчак

Начальник генерального штабу – головнокомандувач Збройних сил України генерал-лейтенант Руслан Хомчак. Фото: president.gov.ua

Наразі військові відпрацьовують тактику застосування ПТРК

У Збройних силах України планують посилити кожну бригаду на сході України американськими протитанковими ракетними комплексами Javelin. Про це заявив в інтерв'ю "АрміяInform" головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак.

За його словами, зараз на базі однієї з бригад, яка завершує підготовку на полігоні до виконання завдань у складі ООС, активно відпрацьовується тактика застосування Javelin. Зокрема, напрацьовуються навички роботи розрахунків цих ПТРК.

Новини за темою: Зеленський пропонує легалізувати приватні армії

"Я особисто хочу переконатися в тому, що наші воїни можуть ефективно застосовувати ці протитанкові комплекси. Наразі у нас в наявності вже значно більша кількість американських ПТРК. До речі, як і кількість підготовлених розрахунків. Скільки їх? Таємниця. Скажу лише, що в подальшому кожну з бригад, яка заходитиме в район ООС, підсилюватимуть Javelin", - зазначив Хомчак.

Також він уточнив, що під час підготовки цієї бригади до чергової ротації відпрацьовують застосування безпілотників "Байрактар" з бойовим ураженням цілі.

Новини за темою: Минулої доби на Донбасі знову поранили українського військового, - ООС

Нагадаємо, минулого місяці Сполучені Штати Америки передали управлінню оборонного співробітництва посольства США в Україні оборонного обладнання на понад 60 млн доларів, включаючи ракети Javelin. Loading...