Кожен крок, який останнім часом робить МОН та Нацагентство із забезпечення якості вищої освіти, лише погіршує ситуацію, – професор Пархоменко

Телеканал ZIK

Щоб вони не зробили - це тільки на гірше

Кожен крок, який останнім часом робить Міністерство освіти і науки та Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, лише погіршує ситуацію. 

Про це в  ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявила доктор філософських наук, професор Тетяна Пархоменко.

Гостя програми зауважила, що однією з вимог для отримання наукового ступеня в Україні є наявність публікацій в закордонних виданнях. Однак навіть на цьому, додала Пархоменко, в Україні намагаються шахраювати, реєструючи видання за кордоном, при цьому вся редколегія знаходиться в Україні. 

"Формально це закордонне видання. І починає людина на цьому заробляти кошти, бо ці публікації є платними. Іноді помітно платними, іноді більш доступними", – зазначила Тетяна Пархоменко й додала, що такий бізнес процвітає не лише в Україні, таким займаються і росіяни.

Новини за темою: Радник міністра про необхідність змін: Освіта має бути пристосованою до викликів часу

А от причину такого явища Тетяна Пархоменко пояснює так:

"На жаль, кожен крок, який останнім часом робить чи то Міністерство освіти і науки, чи тепер ще додалося Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, лише погіршує ситуацію. Тобто, щоб вони не зробили, - це тільки на гірше", – заявила доктор філософських наук. 

Новини за темою: Освіта після пандемії: Як зсунуть ЗНО та вступ і які іспити скасують через коронавірус

Нагадаємо, раніше професор Тетяна Пархоменко прокоментувала причини виникнення плагіату в наукових роботах в Україні.Loading...