Корупційний скандал за участі чиновниці Садового: Активіст зі Львова застеріг, щоб внаслідок торгів справа не "загубилася"

Іван Спринський Фото - скріншот

"Хочеться вірити, що це буде хоча б одна з перших справ, яка буде доведена до логічного завершення"

Не виключено, що у справі про корупційні діяння у Львівській міськраді можуть відбутися торги, справа може перейти під іншу юрисдикцію і вчергове загубитися внаслідок політичних домовленостей.

Про це в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK під час включення заявив активіст, голова громадської організації "Рабів до раю не пускають" Іван Спринський.

Активіст прокоментував корупційний скандал у Львові, в епіцентрі якого опинилася депутатка Львівської обласної ради від партії "Самопоміч" і начальниця управління комунальної власності Львівської міської ради Інна Свистун. Іван Спринський не виключає, що найближчим часом міський голова Львова Андрій Садовий та дотичні до його родини медіа подаватимуть інформацію під призмою, що його начебто переслідують.  

Новини за темою: Корупційний скандал: Депутат ЛМР заявив, що чиновники Садового занижували вартість комунального майна для "своїх"

"І так, на жаль, у Львові, триває вже третю каденцію, це коли він (Андрій садовий. – Ред.) ледь-ледь, між таким роздоріжжям – уже потрапити у в’язницю чи на наступну каденцію – все ж таки умудряється у такій мученицькій іпостасі потрапити на наступну каденцію", – заявив активіст.

Новини за темою: Веремчук про корупцію чиновниці Садового: Вкрадений мільйон – це 5-6 непобудованих дитячих майданчиків

Іван Спринський зауважив, що наразі підстав не довіряти прокуратурі Львові не має, проте не виключає, що можуть відбутися певні політичні торги, то справа може перейти під іншу юрисдикцію і вчергове загубитися внаслідок політичних домовленостей.

"На жаль, але до сьогодні так було, але, звісно, хочеться вірити, що це буде хоча б одна з перших справ, яка буде доведена до логічного завершення", – заявив активіст.

Іван Спринський продовжив: "Львівський мер буде робити все, що завгодно для того, щоб зараз протягнути три місяці. Я думаю, що він буде позбавлятися від будь-якого, на його думку, так би мовити баласту, щоб дотягнути до наступної каденції. А там все традиційно, як і було до того: видача квартир прокурорам, правоохоронцям, імовірно, експертам, суддям, видача земельних ділянок… керівництву Служби безпеки, адміністрації судів. Я думаю, що нічого нового, все так відбувалося у нас до того, тому досі по сміттєзвалищу не встановлені винні, і щодо інших – "афери століття", це теж стосувалося Інни Свистун, не встановлені винні. Індустріальний парк – гучна справа, вона теж заглухла. Я припускаю, що внаслідок таких "добровільно-законних" жестів мера у вигляді ділянок, квартир та інших дій ці справи й не доходять до завершення. Бо якщо на місцях не погоджуються брати, то завжди знаходиться якась нечисть у столиці, у керівництві, яка забере цю справу, і візьме те, що пропонує мер".

Як повідомляли, депутата Львівської обласної ради від "Самопомочі", начальника управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської міської ради Інну Свистун підозрюють у службовій недбалості, що призвела до недоотримання бюджетом Львова майже 1,2 млн грн.

Loading...