live

Коронавіруси за температури -20°C можуть виживати до двох років, - МОЗ

Укрінформ

У МОЗ закликають уникати споживання сирих або недоварених продуктів тваринного походження

Згідно з дослідженнями, коронавіруси за температури -20°C можуть виживати до двох років, водночас вони є чутливими до термічної обробки. Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров'я України. 

У зв'язку з цим, у МОЗ закликають  уникати споживання сирих або недоварених продуктів тваринного походження.

"У цілому коронавіруси дуже стабільні в замороженому стані згідно з дослідженнями інших коронавірусів, які показали виживання до двох років при -20 °C. Дослідження, проведені на SARS-CoV і MERS-CoV, показують, що ці віруси можуть зберігатися на різних поверхнях протягом кількох днів в залежності від комбінації параметрів, таких як температура, вологість і світло", - йдеться у повідомленні.

Наприклад, при температурі охолодження (4°C) MERS-CoV може залишатися життєздатним до 72 годин.

"Сучасні дані про інші штами коронавірусів показують, що хоча коронавіруси, мабуть, стабільні при низьких і заморожуючих температурах протягом визначеного періоду, гігієна харчових продуктів і належні методи забезпечення безпеки харчових продуктів можуть запобігти їх передачі через продукти харчування. Зокрема, коронавіруси є термолабільними, що означає, що вони чутливі до нормальної температури приготування (70°C). Тому, як правило, слід уникати споживання сирих або недоварених продуктів тваринного походження. З сирим м'ясом, сирим молоком або сирими органами тварин слід поводитися обережно, щоб уникнути перехресного забруднення сирої їжі", - наголосили у міністерстві.

Новини за темою: Спалах коронавірусу в Італії: Хто заніс смертельну хворобу у Європу

Як повідомлялось раніше, у світі на коронавірус захворіло понад 80 тисяч осіб.

В Україні поки не було зафіксовано жодного випадку зараження. 
Loading...