Коронавірус в Україні: Скалецька пояснила, коли можуть запровадити обмежувальні заходи

Зоряна Скалецька Фото - скріншот

Рішення ухвалюватимуть залежно від епідемічної ситуації

Карантин та обмежувальні заходи запроваджують тоді, коли є певний рівень епідеміологічної небезпеки. До таких рішень в Україні будуть переходити, з огляду на динаміку появи нових випадків захворювання коронавірусом.

Про це під час ексклюзивного включення із зони обсервації у Нових Санжарах в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK повідомила міністерка охорони здоров’я України Зоряна Скалецька.

"Досить багато було панічних заяв про те, що ми маємо вводити карантин. Карантин вводиться тоді, коли є певний рівень епідеміологічної небезпеки. Коли на сьогодні є виявлені і ми будемо дивитися, яка є динаміка появи нових захворювань, ми будемо переходити до таких рішень, які є у багатьох країнах, до обмежувальних заходів. Але кожне з цих рішень повинне ухвалюватися на підставі конкретних даних, котрі будемо мати в Україні. На сьогодні протиепідемічні комісії у кожній області мають такі завдання – вивчати, моніторити та вводити такі, для протидії поширенню, протиепідемічні заходи, як заборона якихось громадських… концертів, публічних заходів тощо. На сьогодні це є місцева влада, а також центрально, залежно від епідемічної ситуації, буде ухвалювати відповідні рішення", – заявила Зоряна Скалецька.

Новини за темою: Експерти встановлюють людей, які могли контактувати зі зараженим коронавірусом українцем, - ДПСУ

Як повідомляли, 3 березня стало відомо про те, що в Україні офіційно зареєстрували перший випадок захворювання коронавірусною інфекцією.

Також повідомляли, що через коронавірус в Україні планують змінити правила виклику швидкої допомоги та лікаря.

Уряд створив спеціальний сайт, де можна знайти усю актуальну інформацію про коронавірусну інфекцію COVID-19.

У МОЗ закликали не скуповувати маски у зв'язку із підтвердженням першого випадку коронавірусу в Україні.

 

Loading...