Коронавірус COVID-19 виявили ще у трьох прикордонників, - ДПСУ

Загальна кількість хворих збільшилася до 23 осіб

Прикордонники ДПСУ

ДПСУ

У ще трьох співробітників Державної прикордонної служби підтвердили зараження коронавірусом, таким чином загальна кількість хворих збільшилася до 23 осіб. Про це повідомляє пресслужба ДПСУ. 

"Станом на 8 травня 2020 року у результаті тестування військовослужбовців та працівників Державної прикордонної служби України на COVID-19 зафіксовано 23 позитивних ПЛР-тести, із них три нові випадки захворювання виявлено у Закарпатській, Житомирській та Одеській областях", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, із загальної кількості військовослужбовців та працівників Держприкордонслужби, у яких підтвердили коронавірус, одужали чотири  людини, а ще 19 осіб продовжують лікування.

Окрім цього, під контролем медиків перебувають близько 200 прикордонників, які контактували з хворими. Переважна більшість контактних осіб знаходяться на самоізоляції, решта – ізольовані в підрозділах чи обсерваторах.

Новини за темою: У Львові збирають штаб швидкого реагування через зростання випадків коронавірусу

Нагадаємо, нещодавно Кабінет міністрів вніс зміни до розпорядження від 13 березня 2020 року № 288 "Про тимчасове закриття деяких пунктів пропуску через державний кордон" та відкрив пункт пропуску "Рава-Руська" на кордоні з Польщею.

Сьогодні опівночі відновилася робота автомобільного пункту пропуску "Рава-Руська", що на кордоні з Польщею у Львівській області

Loading...