Королевська: Новий закон про працю призведе до посилення трудової міграції українців

Королевська Наталія

"Влада хоче прийняти рабський трудовий кодекс, позбавивши людей будь-якого трудового права"

Влада хоче прийняти законопроєкт про ринок праці для того, щоб люди робочого віку ще більше виїжджали працювати в інші держави, а в Україні залишились лише пенсіонери.

Про це під час брифінгу, який транслювався в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявила народна депутатка (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Наталія Королевська.

Ведуча поцікавилася, чи прийняття законопроєкту про ринок праці не призведе до посилення міграції. У відповідь Королевська сказала, що сьогодні в державі і так страшна трудова міграція, і так люди виїжджають.

"Але якщо людей позбавлять якого-небудь законного трудового права, то що їх буде тут тримати. Робочих місць немає, підприємства закриваються, промислове виробництво падає, борги зі зарплати ростуть, але при цьому вони хочуть прийняти рабський трудовий кодекс, позбавивши людей будь-якого трудового права. Тому це зроблено для того, щоб люди робочого віку ще більше виїжджали працювати в інші держави, щоб у нас було випалене поле пенсіонерів і нездорових людей", – вважає народна депутатка.

Додамо, голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук заявив, що чинна влада готує нове трудове законодавство, яке істотно обмежує права працівників.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України під час свого засідання 27 грудня 2019 року схвалив новий законопроєкт про ринок праці.

До слова, міністр розвитку економіки Тимофій Милованов опублікував у своєму Facebook допис, у якому спробував спростувати деякі міфи стосовно нового законопроєкту про працю.

Loading...