Біда прийшла до королівської родини: Єлизавета II втратила улюбленого собаку

Королева Єлизавета ІІ зі своїми собаками The Royal Family

Псу Вулкану було 13 років

Королева Великої Британії Єлизавета II незадовго до Різдва втратила улюбленого собаку. Її улюбленець Вулкан помер. Про це повідомляє Daily Mail.

Згідно з повідомленням, пес пішов із життя у Віндзорському замку, де зараз проживають на самоізоляції Єлизавета і її чоловік принц Філіп. Вулкану було 13 років, і він користувався особливою любов'ю у британської королеви.

Як відомо, пса взяли в палац у 2007 році, з того часу він був постійним компаньйоном для Її Високості.

Довідка:

Єлизавета II - обожнює собак. Перший коргі був подарований тоді ще принцесі у 1944 році батьком Георгом VI. Велика частина вихованців, які надалі жили в палаці, - нащадки тієї собаки. При дворі Єлизавети II жили в цілому понад 30 коргі.

В якийсь момент королева вивела нову породу - доргі. Це сталося після того, як одна з її коргі "закрутила роман" з таксою Піпкін принцеси Маргарет. Так народилися собаки по кличці Вулкан і Кенді.

До речі, собакам Єлизавети II було дозволено все, навіть бути присутніми на офіційних зустрічах та прийомах.

Новини за темою: Королеву Єлизавету II обікрали в палаці на 100 тисяч фунтів стерлінгів

Раніше повідомлялося, що королева Великої Британії Єлизавета II та її чоловік принц Філіп через пандемію коронавірусу святкуватимуть Різдво в Віндзорському замку, не запрошуючи до себе родичів. Вони проведуть Різдво без своїх чотирьох дітей вперше з 1949 року, коли тодішня принцеса Єлизавета залишила однорічного Чарльза у Британії, щоб бути з принцом Філіпом на Мальті.

Loading...