live

Кордон поліції і перекритий міст: Яка нині ситуація із скандальним спортмайданчиком у Гідропарку?

Спортмайданчик у Гідропарку Фото - скріншот

У поліції пояснили, чому двох спортсменів відправили до управління

Чоловіків, які намагалися потрапити на спортивний майданчик у столичному Гідропарку і відмовлялися дотримуватись обмежень, встановлених на час карантину, запросили до управління поліції для з’ясування всіх фактів та обставин.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив кореспондент Андрій Лащ.

Андрій Лащ розповів, що поліція, яка перекрила міст, що веде до парку, показувала людям постанову КМУ про карантинні заходи, серед яких є і заборона на прогулянки парками. Нині на спортивному майданчику безлюдно.  

Щоправда, не обійшлося без заворушень – чоловіки, які раніше займалися там спортом, намагалися відстояти своє право потрапити у парк, попри заборону. Двох із цих чоловіків затримали.

Новини за темою: Кличко: У Києві на коронавірус захворів 8-річний хлопчик

"Громадян проінформували, що є відповідні зміни, положення, щоб дотримуватися правил карантину. Громадяни не хотіли дослухатися до наших порад, рекомендацій Кабінету міністрів і всіх інших служб, які зраз працюють в умовах карантину, і мали намір потрапити туди. Представлятися вони відмовилися, надати будь-які документи, які посвідчують особу, також відмовилися. Тому поліцейським на місці не вдалося з'ясувати обставини і взагалі шлях перебування тут даних громадян. Їх запросили до управління поліції. Уся правова оцінка буде надана після з'ясування всіх фактів", – повідомив один із працівників поліції.

Як додав Андрій Лащ, поліцейський кордон пропускає людей, якщо ті йдуть разом не більше як по двоє, окрім того, доступ дозволений працівникам комунальних служб.

Нагадаємо, 6 квітня правоохоронці силою затримали двох громадян, які планували зайнятися спортом на території Гідропарку.

До слова, з 6 квітня в Україні почали діяти посилені обмеження карантину через пандемію коронавірусу COVID-19. Зокрема, забороняється відвідування спортивних майданчиків та переміщення по вулиці групою більше 2-х осіб. 

Нагадаємо, раніше у Києві невідомі вчинили напад на знімальну групу телеканалу ZIK під час інспектування столичних парків та спортивних майданчиків. Вони напали на працівників медіа у Гідропарку після прохання журналістки пояснити перебування на спортивному майданчику, що заборонено на час карантину.

Loading...