Конкурс Євробачення просто заполітизували, адже там шукають якісь преференції, - Бистряков

Фото з відкритих джерел

Конкурс Євробачення заполітизували. У нас всюди намагаються знайти якісь політичні вигоди та преференції, навіть, коли плюють на хлопчика-сироту, який прославив Україну піснею "Смуглянка" на конкурсі.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив композитор, піаніст і шоумен Володимир Бистряков.

Володимир Бистряков прокоментував рішення НТКУ відсторонити хлопчика-сироту Максима Ткачука, який виконував відому радянську військову пісню "Смуглянка" на престижному конкурсі в Лондоні, від Нацвідбору на дитяче Євробачення:

"Конкурс Євробачення заполітизували. Це зрозуміла тема. У нас всюди намагаються знайти якісь політичні для себе вигоди, преференції, навіть, коли плюють на хлопчика-сироту, який прославив нашу Україну піснею "Смуглянка" на конкурсі у Великій Британії", – наголосив композитор.   

Новини за темою: Молодіжне крило ОПЗЖ закликає підтримати Максима Ткачука, якому відмовили в Нацвідборі на дитяче Євробачення за пісню "Смуглянка"

За його словами, голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія, який приймав рішення відсторонити Максима Ткачука від участі у пісенному конкурсі, чинить підло. На його переконання, вже зовсім скоро Аласанія "відійде у небуття".

Також Володимир Бистряков звернув увагу на те, що Євробачення поступово перетворювалося на політичний конкурс. За його словами, все почалося з перемоги на пісенному конкурсі української співачки Руслани.   

"Тобто є політична складова. Але все це пов’язано з комерцією. Не виключено, що там спливають якісь грошики, скажемо так, "ліві", або "чорні"", – сказав Бистряков й зауважив, що спроба політизувати Євробачення була насамперед з української сторони.

Новини за темою: Помста за "Смуглянку". 12-річному співакові-сироті відмовлено в участі в Нацвідборі на дитяче Євробачення

Нагадаємо, в березні 2020 року, Максима Ткачука, який привіз перемогу відразу в трьох номінаціях пісенного конкурсу Stars of the Albion в Лондоні, обійшовши представників 23 країн, земляки зустріли вдома цькуванням і обуренням. Конкурс був присвячений 75-річчю Перемоги у Другій світовій війні. До цькування підключилися націоналісти й навіть представники влади. Головною претензією стала Тематична пісня "Смуглянка", яку виконала дитина.

 

Loading...