Компанія Ілона Маска стала найдорожчим автовиробником світу

Електрокар Tesla Тesla

Tesla обійшла Toyota на майже 6 мільярдів доларів

Виробник електрокарів Tesla, засновником і керівником якого є бізнесмен та інженер Ілон Маск, досяг найбільшої ринкової капіталізації серед інших автовиробників, повідомляє Reuters.

Згідно з повідомленням, станом на ранок 1 липня ціна однієї акції Tesla становила 1133 долари, що на 5% більше, ніж у попередній день. Таким чином, ринкова капіталізація Tesla сягла 209,47 млрд доларів, що на майже 6 млрд більше, ніж у Toyota, яка посіла друге місце.

Загалом, з початку 2020 року ціна акцій Tesla зросла на понад 163%. Таке стрімке зростання пояснюється впевненістю інвесторів компанії та її перепозиціонуванням із нішевого виробника в одного з лідерів з виробництва "чистих автівок".

Крім того, з третього кварталу 2019 року Tesla, яка до того кілька років була збитковою компанією, стала стабільно приносити прибуток. У 2019 році сукупний дохід Tesla склав 24,6 млрд доларів, при цьому компанія виробила 367 200 автівок.

Новини за темою: В Ізраїлі автопілот Tesla виїхав на "зустрічку" через проєкцію на деревах

Раніше повідомлялося, що котирування акції Tesla впали на 20,6% через повідомлення про те, що відвантаження автомобілів із заводу у Шанхаї відкладаються через поширення коронавірусу.Loading...