live

Компанія Fender три місяці вчитиме грати на гітарі безкоштовно

Фото з відкритих джерел

Безкоштовна програма доступна першим 100 000 охочим

Одна з найбільших музичних компаній Fender, яка більш ніж півстоліття спеціалізується на виготовленні гітар та іншого музичного обладнання, заявила, що протягом трьох місяців вчитиме грати на гітарі, бас-гітарі та укулеле безкоштовно. Про це йдеться на сайті компанії.

Зазначається, що один із лідерів на ринку музичних інструментів, компанія Fender запускає тримісячні безкоштовні курси гри на гітарі для дозвілля тих, хто перебуває на карантині через коронавірус.

Пройти навчання зможуть всі охочі на сервісі Fender Play, який створено для музикантів-початківців.

Як повідомляється в Twitter компанії, на Fender Play будуть розміщені навчальні відео та безкоштовні програми, за допомогою яких користувачі навчаться грати сотні різних пісень. Крім того, учням будуть доступні персональні гайди, створені на основі їх уподобань у виборі пісень та інструментів. 

"У боротьбі з усім, що відбувається у світі, музика здатна нас об'єднати... Нам належить провести набагато більше часу вдома, ніж зазвичай, то давайте трохи пошумимо", - йдеться в повідомленні.

Отримати доступ до уроків зможуть нові користувачі, які встигнуть підключитися до програми серед перших 100 000 осіб. Програма призначена для музикантів, які грають на звичайній та бас-гітарі, а також на укулеле. Також програма Fender Play доступна у додатку на Android та iOS.

Нагадаємо, коронавірус змусив сидіти вдома людей по всьому світу – від офісних працівників до голлівудських зірок. У цей нелегкий час актори, музиканти та моделі не забувають підбадьорювати сотні тисяч своїх підписників у соціальних мережах. Власним прикладом вони доводять – варто побути вдома кілька тижнів, бо це може зберегти життя. Більш детально про ідеї зірок на карантині читайте у матеріалі за посиланням.

 

Loading...