live

Командувач Медичних сил ЗСУ та головний хірург ООС провели складну п'ятигодинну операцію пораненому бійцю

Командувач Медичних сил ЗСУ генерал-майор Ігор Хоменко Міноборони

Військовослужбовець отримав вкрай важке пораненням з ушкодженням печінки, нирки та кишківника

Під час робочої поїздки у районі проведення операції Об'єднаних сил Командувач Медичних сил Збройних Сил України генерал-майор Ігор Хоменко разом з головним хірургом ООС та бригадою хірургів 66 мобільного госпіталю провів складну операцію військовослужбовцю, який отримав вкрай важке поранення з ушкодженням печінки, нирки та кишківника. Про це повідомила служба зв'язків із громадськістю Командування Медичних сил Збройних Сил України у Facebook.

"Надійшла інформація, що неподалік Авдіївки військовослужбовець Збройних Сил України зазнав важкого поранення органів черевної порожнини. Враховуючи те, що генерал-майор медичної служби Ігор Хоменко є доктором наук, професором та продовжує хірургічну практику, ним було прийнято рішення про проведення оперативного втручання на базі Авдіївської центральної міської лікарні, де постійно перебуває передова група лікарів 66-го мобільного госпіталю", – йдеться в повідомленні.

Командувач Медичних сил ЗСУ провів операцію військовослужбовцеві Facebook

Як зазначається, вкрай важка операція по збереженню життя українському захиснику тривала більше п'яти годин.

"Усі пошкодження, що отримав військовослужбовець, було ретельно обстежено, та надана висококваліфікована хірургічна допомога. Наразі стан здоров'я пораненого стабільний. Хлопець під наглядом лікарів вже перебуває у вертольоті, що здійснює його медичну евакуацію до Військово-медичного клінічного центру Північного регіону у Харкові", - додали у Командуванні Медичних сил.

Нагадаємо, вчора, 9 квітня, на Донбасі внаслідок провокативних обстрілів загинув один український військовий, ще двоє отримали поранення.

 

Loading...