Колишній т.в.о. міністра оборони Іващенко може стати заступником Уруського

Ексчиновника звинувачували за зловживання службовим становищем, але згодом виправдали

Валерій Іващенко Фото з відкритих джерел

Колишній заступник міністра оборони (2007-2009 рр.) та т.в.о. міністра оборони (2009-2010 рр.) Валерій Іващенко планує стати заступником Олега Уруського. Про це йдеться у декларації Іващенка.

Зазначається, що ексчиновник претендує на посаду першого заступника міністра з питань стратегічних галузей промисловості України. У зв’язку з цим 2 серпня Іващенко подав декларацію про майно та доходи за 2019 рік на сайті НАЗК.

За вказаними даними, Іващенко спільно з дружиною і двома дітьми володіє квартирою у Києві площею 78,9 кв.м, двома автомобілями (Toyota Corolla 2008 року випуску та Chevrolet Aveo 2004 року випуску).

Крім того, ексурядовець зазначив, що має з дружиною рахунки в трьох українських банках, але суми не повідомив.

Про Іващенка відомо, що в 2012 року його засудили до 5 років позбавлення волі за зловживання службовим становищем під час підписання плану санації держпідприємства Міноборони "Феодосійський судомеханічний завод". У 2014 році суд виправдав його і визнав несудимим.

Новини за темою: Нефьодов просить поради в соцмережах: Ексголові митниці запропонували три нові держпосади

Нагадаємо, 22 липня Кабінет міністрів утворив Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України, яке очолив Олег Уруський. Новий орган буде відповідати за "формування та забезпечення, реалізацію державної промислової політики у сферах розвитку стратегічних галузей промисловості".

Loading...