Там буде багато важливого: Колишній прем’єр Гончарук перебрався до Америки

Олексій Гончарук Facebook-сторінка Олексія Гончарука

За словами ексчиновника, він поїхав туди на кілька місяців

Колишній прем’єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив, що наступні місяці проведе переважно у США. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Наступні місяці проведу в Північній Америці. Переважно на Вашингтонщині. Там буде відбуватись багато важливого, що безпосередньо впливатиме і на Україну. Ще один важливий фронт роботи для майбутнього нашої країни. Та і давно хотів подивитись на Україну з відстані. Іноді так загальну картину видно значно краще, бо, коли знаходишся в потоці нашого щоденного політичного трешу, часто емоції беруть гору", - написав експрем'єр.

Втім, Гончарук не повідомив, для чого вирішив перебратися на інший континент і чим саме буде займатися. Він зазначив, що буде "ділитися думками" і "повернеться сильнішим".

Нагадаємо, колишній прем'єр-міністр України Олексій Гончарук увійде в команду аналітичного "Центру Євразія", який є частиною американського Atlantic Council.

Нагадаємо, 3 березня у пресслужбі Окружного адміністративного суду Києва повідомили, що Олексій Гончарук подав до суду позов проти спікера Ради Дмитра Разумкова та президента України Володимира Зеленського, в якому попросив заборонити включення до порядку денного позачергового засідання Ради 4 березня питання про відставку прем'єр-міністра та звільнення кого-небудь з членів Кабміну.

Однак, Окружний адміністративний суд Києва повернув без розгляду позов заявника від імені на той час прем'єр-міністра Олексія Гончарука до голови Верховної Ради Дмитра Разумкова та президента Володимира Зеленського через відсутність підтверджуючих особу даних. 

 

Loading...