Колишній глава Київської митниці звинувачує НАБУ у фальсифікації доказів

Сергій Тупальський

Facebook

Колишній начальник Київської міської митниці ДФС Сергій Тупальський звернувся до Державного бюро розслідувань за фактом дачі завідомо неправдивих показань і підготовки офіційних документів, які містять завідомо неправдиві відомості, співробітниками управління внутрішньої безпеки ДФС.

Про це С. Тупальський повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Минулого тижня я звернувся до Державного бюро розслідувань і передав докази вчинення кримінального правопорушення… поруч посадових осіб, що склали офіційні документи, в яких зазначено завідомо неправдиві відомості про діяльність Київської міської митниці ДФС", - заявив С. Тупальский.

При цьому він стверджує, що фабрикацією доказів працівники УВБ ДФС займалися за замовленням НАБУ, який розслідує справу проти С. Тупальського. А детективи НАБУ вдаються до перевищення повноважень і тиску на свідків. В тому числі, залякуючи митників у розрахунку на те, що вони внесуть у документи необхідні слідству недостовірні відомості.

"…у кращих традиціях НКВС, з допомогою погроз, шантажу і підкупу, зараз людей – наших з вами колег – змушують готувати і підписувати якісь висновки, якісь аналітичні довідки, щоб вже на їх підставі доводити збитки бюджету… але це не вдасться зробити таємно", - запевняє чиновник, додаючи, що йому відомо про спроби втягнути в цю діяльність навіть міністра фінансів Сергія Марченка та главу Митної служби Ігоря Муратова.

С. Тупальський підкреслив, що має намір до кінця відстоювати свою невинність і невинність своїх підлеглих, а у відповідь на будь-яку неправомірну дію НАБУ подавати відповідні заяви в правоохоронні органи.

"Кожна фальсифікація, кожне перевищення повноважень, кожне незаконне розпорядження, кожна неправдива літера або цифра перетворяться в реальну кримінальну справу", - пообіцяв він.

Нагадаємо, колишнього в. о. голови Київської міської митниці ДФС С. Купальського 26 листопада 2019 року разом із майже десятком людей затримали співробітники НАБУ. Пізніше їм повідомили про підозру у нанесенні збитків державі. Втім, Вищий антикорупційний суд згодом не знайшов у матеріалах слідства доказів злочинів, які закидалися С. Тупальському та його підлеглим, і зняв з екскерівника відомства всі обмежувальні заходи.Loading...