live

Плавець-марафонець із Криму попросив Зеленського про допомогу

Радіо Свобода

Севастопольский спортсмен зазначив, що відправив заяву главі держави електронною поштою

Севастопольський плавець-марафонець, радянський дисидент Олег Софяник звернувся до президента України Володимира Зеленського з проханням допомогти йому покинути територію анексованого Криму. Про це Софяник розповів в коментарі "Крим.Реаліі".

Він зазначив, що відправив заяву главі держави електронною поштою. 

"Я хочу виїхати (з Криму на материкову частину України, - ред.), але не знаю, що може статися на адміністративному кордоні. Там можуть наркотики підкинути і зброю. Мене постійно перевіряють на адмінкордоні: по кілька годин тримають мене, я у них в списках неблагонадійних, в базі даних ФСБ. Я хотів би, щоб Україна захистила мене як свого громадянина, щоб я міг виїхати нарешті з цієї зони (ймовірно мається на увазі анексований Крим - КР)", - пояснив Софяник.

Севастополець є дисидентом. За відмову від служби в армії і громадянства СРСР його примушували до психіатричного лікування.

Новини за темою: Чубаров запропонував законодавчо карати громадян РФ, які незаконно переселяються до окупованого Криму

Довідково

Олег Софяник - відомий севастопольський плавець-марафонець, рекордсмен Книги рекордів України. Станом на травень 2012 року Софяник здійснив понад 50 марафонських запливів, найдовший з них - через Південно-Китайське море довжиною 350 км.

Софяник також переплив Середземне море, Мармурове море, протоку Босфор (вздовж і поперек), протоку Дарданелли. Здійснював марафонські запливи на відстань до 100 кілометрів уздовж берегів Криму. Відомий також запливами в холодній воді в зимовий час.Loading...
Loading...
Loading...