Коли людина висуває ідіотські аргументи, хочеться робити навпаки, – Поярков про Фаріон

Сергій Поярков Скріншот відео

Художник заявив, що говорить українською мовою не завдяки, а всупереч пані Фаріон

Кожен процес повинен бути заснований на здоровому глузді, бо коли людина висуває ідіотські аргументи, хочеться робити щось абсолютно навпаки.

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK заявив український художник, телеведучий Сергій Поярков.

Гість студії, коментуючи мовний скандал за участю української письменниці Лариси Ніцой, наголосив, що кожен процес, який розпочинається і продовжується, має бути заснований на здоровому глузді. Сергій Поярков нагадав про діяльність колишньої народної депутатки та мовознавиці Ірини Фаріон.

Новини за темою: "Вона щось як заверне!": Поярков розповів про гостру дискусію з Фаріон із мовного питання

"Я можу сказати, що не завдяки, а всупереч пані Фаріон я, людина з російськомовної сім'ї, говорю вдома з дітьми українською, вони – з нами і між собою, але Фаріон мені не допомогла ні на копійку. Вона мені увесь час заважала це зробити. Це всупереч Фаріон робиться, а не завдяки. І я погоджуюся – коли людина висуває ідіотські аргументи, хочеться робити щось абсолютно навпаки", – заявив Сергій Поярков.

Як повідомляли, українська письменниця Лариса Ніцой посварилася з касиром супермаркету "Варус", який знаходиться на в'їзді до Києва. Вона влаштувала скандал, оскільки дівчина в магазині намагалася розмовляти з нею російською, ігноруючи її прохання.

Читайте також: "Фаріон – російський філолог, яка у 80-х захищала російську мову, але різко "перефарбувалася" і стала україномовною, – Чижмарь".

Loading...