"Це смішні жарти, а не гумор 95 кварталу". Кличко видав книгу зі своїми знаменитими ляпами

Мер видав книжку за власний кошт та вже збирається випускати другу частину

Мер Києва Віталій Кличко видав невелику ілюстровану книжку своїх смішних цитат. Презентація книги відбулась 26 листопада, передає "Українська правда".

"Я таки видав самоіронічну книжку зі своїми відомими цитатами. Вона яскрава, весела, позитивна. Скажу як людина, яка вміє посміятись над собою, не ображатись на жарти над собою. На смішні жарти – я не маю на увазі так звані жарти "95 кварталу". Я радий, що така книжка, ілюстрована, буде піднімати настрій людям. Бо нам сьогодні – в умовах пандемії – потрібні позитивні емоції і гарний настрій. Посміхайтеся, бо життя цього варте", - сказав він.  

Зазначається, що книжка виконана у компактному форматі гармошки. До неї увійшли 16 відомих каламбурів Кличка, які він озвучував під час різних брифінгів та офіційних заходів.

Новини за темою: Кличко показав нову скульптуру Архангела Михаїла, з якої в Києві буде бити фонтан

Наклад книги склав всього 3000 екземплярів у подарунковому варіанті. Мер каже, що видав її своїм коштом.

Частину тиражу продаватимуть, а отримані кошти спрямують до благодійного фонду "Майбутній Київ". Кличко пообіцяв, що коштуватиме видання недорого. Але при нагоді може подарувати книжку президенту. Водночас він додав, що якщо Володимир Зеленський надумає видати книгу, то вона смішною не буде.

Сам же Кличко не планує спинятися і має намір видати ще не одну книгу своїх мемів. 

За його словами, великий відсоток українців за минулий рік не прочитали жодної книги, тож він пожартував, що його книгу можна встигнути прочитати кілька разів ще до Нового року.

Новини за темою: Відео дня: Кличко показав, як робить розминку у кабінеті із "підручними знаряддями"

Раніше повідомлялося, що мер Києва Віталій Кличко вночі спіймав двох хлопців, які розмальовували стіну одного з будинків у центрі Києва.

Loading...