live

Кличко: У київських лікарнях підготували бокси на випадок коронавірусу

Віталій Кличко

Також мер закликав здійснювати і просвітницьку кампанію в школах, інших соціальних закладах, у публічних місцях

У Києві визначені лікарні, де підготовані бокси в інфекційних відділеннях, що зможуть приймати людей на карантин і лікування у випадку можливого розповсюдження коронавірусу. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив на початку засідання Київради, повідомляє пресслужба КМДА.

"Ви бачите, яка ситуація і наскільки схвильовані українці щодо можливого розповсюдження коронавірусу. У столиці і в країні випадків захворювань не зареєстровано. Але ми повинні бути готові до того, якщо таке трапиться. У Києві визначені лікарні, де підготовані бокси в інфекційних відділеннях, що зможуть приймати людей на карантин і лікування", – зазначив Кличко.

Також повідомляється, що 28 лютого разом із фахівцями МОЗ, в одній зі столичних лікарень буде проведено навчання для медиків - як оперативно і злагоджено діяти в ситуаціях виявлення випадків захворювання чи підозри на коронавірус. 

Разом із тим, за словами мера, необхідно здійснювати і просвітницьку кампанію в школах, інших соціальних закладах, у публічних місцях.

Наразі в Україні не було зафіксовано жодного випадку зараження COVID-19.

Нагадаємо, станом на ранок четверга, 27 лютого, загальна кількість загиблих від пневмонії, спричиненої новою коронавірусною інфекцією COVID-19, зросла до 2801 особи, а загальна кількість інфікованих коронавірусом досягла 82 164 осіб.

 
Loading...