live

Кличко не виключає заборону руху приватного транспорту у Києві

Віталій Кличко Фото - скріншот

Мер Києва закликав не робити ті помилки, які були зроблені іншими містами

Міський голова Києва Віталій Кличко не виключає заборону на пересування вулицями столиці для приватного транспорту у разі, якщо ситуація із поширенням коронавірусу розвиватиметься за поганим сценарієм.

Про це він заявив під час включення в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK.

"У випадку, якщо у нас буде розповсюджуватися ця хвороба достатньо сильно і якщо ми побачимо збільшення – кратне збільшення, для того, щоб інфекційного вибуху не було, коли можуть бути інфіковані тисячі чи десятки тисяч людей, ми однозначно будемо приймати більш жорсткі правила і можемо припинити взагалі пересування вулицями нашого міста для приватного транспорту. Ми сподіваємося на добрий розвиток подій, але, незважаючи на це, ми повинні також розраховувати і на поганий сценарій, від якого, на жаль, зараз страждають і США, й Італія, й Іспанія. І не робити ті помилки, які були зроблені іншими містами", – заявив Віталій Кличко.

Новини за темою: Світовий банк виділить 35 млн доларів для підтримки медгалузі України, - Шмигаль

Нагадаємо, міський голова Києва Віталій Кличко повідомив, що за минулу добу в столиці на коронавірус захворіли ще 28 людей, двоє з них померли.

Нагадаємо, раніше мер Києва Віталій Кличко звернувся до мешканців столиці із закликом дотримуватися карантину під час святкування Великодня.

Напередодні Віталій Кличко звернувся до киян і попросив їх залишатися вдома задля допомоги у боротьбі з поширенням коронавірусу. Для того, щоб точно достукатися до всіх людей, він надягнув маску з надписом "Досить шастати".

Loading...