Кількість звільнених в Білорусі громадян України зросла до п'яти, - Єнін

Євген Єнін

Стало відомо про звільнення Павла Чернявського та Романа Шишка

Ще двоє українців, яких затримали під час мітингів у Білорусі, вийшли на волю, таким чином загальна кількість звільнених зросла до п'яти. Про це розповів заступник міністра закордонних справ Євген Єнін в ефірі телеканалу "Україна 24", повідомляє "Українська правда".

"День видався вельми продуктивним. На свободу вийшли одразу п'ять громадян України. Всі вони знаходяться у безпеці. Це Костянтин Реуцький, Євген Васильєв і Оксана Альошина, про яких зранку повідомив президент України. Після обіду ми також домоглися звільнення нашого громадянина Романа Шишко, якого затримали у Бресті", - розповів дипломат.

Новини за темою: "Ми зробили неможливе": Тихановська закликала білоруських мерів організувати нові масові зібрання

Окрім цього, Єнін зазначив, що у лікарні відвідали громадянина України Павла Чернявського, який після звільнення з ІТТ відчув себе гірше і був відвезений до найближчої лікарні.

Новини за темою: Лукашенко відреагував на низку страйків білоруських підприємств

Нагадаємо, раніше Міністерство закордонних справ України рекомендувало українцям утриматись від поїздок в Білорусь.

Також у п'ятницю, 14 серпня, міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас заявив, що в п'ятницю Європейський Союз введе нові санкції проти білоруських чиновників, відповідальних за боротьбу з протестувальниками в країні.

Loading...