live

Кількість офіційно зареєстрованих безробітних зросла на 13% - Мінекономіки

Центри зайнятості Фото з відкритих джерел

Очікується зростання цієї цифри

Станом на 7 квітня 2020 року по допомогу через безробіття до центрів зайнятості звернулись 364 тисячі осіб, що на 13% більше, аніж цього ж дня минулого року. Про це під час брифінгу заявив міністр економіки Ігор Петрашко, передає "Економічна правда".

"Якщо брати порівняльний період з минулим роком, то зростання кількості безробітних (які звернулися до центру зайнятості) склало 13%. Але ми очікуємо на зростання кількості безробітних. Ми очікуємо росту як тимчасового, так і постійного безробіття у цьому році до 9,4%", - підкреслив Петрашко.

За його словами, за підсумками квітня-травня у Мінекономіки прогнозують істотне зростання кількості зареєстрованих безробітних - у зв'язку із цим Кабмін планує спростити процедуру реєстрації безробітних.

Петрашко також заявив, що у зв'язку із ростом безробіття Кабмін поставив перед собою 3 завдання: зберегти максимальну кількість робочих місць, підтримати людей, які втратили роботу, а також - відновлення економіки після коронавірусної кризи.

Нагадаємо, у середу, 1 квітня, президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)"

Loading...