Кількість хасидів на кордоні між Білоруссю та Україною сягнула понад тисячу осіб і продовжує зростати

Фото з відкритих джерел

Правоохоронці стежать і за тим, щоб іноземці не перетнули кордон поза пунктами пропуску

У буферній зоні у Нових Яриловичах на кордоні між Білоруссю та Україною перебувають понад тисячу паломників-хасидів, які намагаються потрапити до Умані на святкування Рош га-Шана. Кількість хасидів постійно зростає.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення повідомив кореспондент Андрій Лащ.

У Держприкордонслужбі розповіли, яких заходів вжили для недопущення прориву державного кордону.

"Спільними зусиллями Державної прикордонної служби України, Національної поліції України та Національної гвардії України - на сьогодні перебувають понад 300 осіб, це чергова зміна на добу, яка виконує обов’язки з питань недопущення прориву державного кордону", – зазначив перший заступник начальника Чернігівського прикордонного загону Олександр Павлик.

Новини за темою: Лукашенко хоче домовитися про зелений коридор для хасидів, які застрягли на кордоні

Він повідомив, що станом на 9-ту ранку, за інформацією від білоруських прикордонників, у буферній зоні між пунктами пропуску перебувають понад тисяча іноземців

"Тенденції є щодо збільшення, тобто туди прибувають іноземці, які встановленим порядком проходять оформлення у пунктах пропуску Республіки Білорусь", – додав Олександр Павлик.

Кореспондент Андрій Лащ також повідомив, що правоохоронці стежать і за тим, щоб хасиди не перетнули кордон поза пунктами пропуску.

Нагадаємо, через заборону в'їзду в Україну на кордоні із Білоруссю застрягли понад 1,5 тисячі хасидів-паломників. Пізніше стало відомо, що голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко зустрівся з групами іноземців, які намагаються потрапити в Україну з Білорусі всупереч обмеженням в'їзду.

Однак, попри загрозу відповідальності та заборону в'їзду, хасиди не полишають спроб потрапити до Умані

Loading...