Ситуація вкрай критична: У Харкові бракує ліжко-місць для хворих на коронавірус

Голова Харківської ОДА Олексій Кучер Фото з відкритих джерел

Пацієнтів з минулого тижня направляють в районні лікарні

Голова Харківської ОДА Олексій Кучер констатував, що у Харкові вкрай критична ситуація із поширенням коронавірусу. Нині нових хворих відправляють до області, оскільки лікарні міста переповнені. Про це він заявив під час брифінгу, повідомляє "Укрінформ".

За словами Кучера, пацієнтів приймають до обласних медичних закладів на два дні. "Протягом останніх днів, починаючи з четверга-п'ятниці, нових хворих на COVID-19 з Харкова привозили до двох районних лікарень, включаючи Куп'янськ", - зазначив він.

Також голова ОДА додав, що до району з міста вже привезли 13 пацієнтів із коронавірусом. 

Водночас на своїй сторінці у Facebook Кучер назвав нинішню ситуацію у Харкові як вкрай критичну та закликав громадян дотримуватися протиепідемічних вимог: "Сталося те, що ми бачили раніше в Італії... Ситуація в місті вкрай критична. Для запобігання захворюваності на COVID-19 будуть посилені карантинні заходи відповідно до вимог Кабінету Міністрів України. Обов'язкове дотримання всіма без винятку громадянами протиепідеміологічних вимог: дотримання соціальної дистанції; носіння масок у громадських місцях; регулярне миття рук та використання антисептичних засобів".

Раніше голова ОДА зазначав, що на Харківщині передбачені понад 3 тисячі ліжок для хворих на коронавірус. Найближчими днями планується розгорнути ще близько 600 ліжок на базі лікарень "Укрзалізниці".

Новини за темою: У миколаївських лікарнях скоро не вистачить місця для всіх хворих на коронавірус, – мер

Нагадаємо, що сьогодні, Харків було віднесено до червоної зони. Станом на 19 жовтня у Харківській області підтверджено 595 нових випадків захворювання на COVID-19, зокрема 403 випадки — у Харкові. Усього в регіоні з початку епідемії зафіксовано 29118 випадків. Померли 445 людей, за добу — 6.Loading...