Хворий на COVID-19 Кличко повідомив, що не голосуватиме на місцевих виборах

Віталій Кличко Фото з відкритих джерел

Наразі він працює дистанційно

Хворий на COVID-19 мер Києва Віталій Кличко заявив, що через самоізоляцію не голосуватиме на місцевих виборах 25 жовтня. Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі.

"Сьогодні вперше за багато років я не голосую на виборах. Лікуюся вдома, на самоізоляції. Вірус вразив буквально в останній день перед виборами", – сказав Кличко.

Він зазначив, що працює дистанційно.

Новини за темою: Школи Києва, де розташовані дільниці, після виборів продезінфікують, – Кличко

Раніше повідомлялося, що міський голова Києва Віталій Кличко отримав позитивний результат тесту на коронавірусну хворобу COVID-19.

Нагадаємо, сьогодні, 25 жовтня, в Україні проходять місцеві вибори. Виборчі дільниці розпочали свою роботу з 8:00 і прийматимуть громадян до 20:00. 

Крім облрад, українці вперше обиратимуть депутатів до рад усіх рівнів від громад - депутатів сільських, селищних, міських рад, а також сільських, селищних, міських голів. Перші вибори пройдуть і в 119 райрадах.

До слова, станом на 10:00 в Україні чотири виборчі дільниці у Донецькій, Івано-Франківській, Житомирській і Полтавській областях залишилися невідкритими.

Крім того, спостерігачі КВУ повідомляють, що на низці дільниць не дотримано протиепідемічних заходів. Зокрема, у чергах не дотримуються дистанції, а деякі члени комісії не надягають маски.Loading...