live

Хвороба тривала і може підносити "сюрпризи", – Голубовська назвала відмінність між коронавірусом та грипом

Ольга Голубовська Скріншот відео

COVID-19 може тривати до 4 тижнів, каже лікар-інфекціоніст

Коронавірусна інфекція COVID-19 на відміну від грипу триває довго і протягом 28-30 днів може підносити неприємні сюрпризи.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявила заслужений лікар України, завідувач кафедри інфекційних хвороб Національного медичного університету імені О. О. Богомольця Ольга Голубовська.

"Ми зараз не такі безпорадні, як в березні. Це був шок і для нас теж. Ми зараз вже мало того, що багато знаємо і багато вже розуміємо. Це захворювання, на відміну від грипу, воно довге. Якщо грип – 5 днів і зрозуміло, куди ця справа зрушиться, то тут до 4 тижнів, і в будь-який з цих 28-30 днів, в будь-який момент може взагалі не просто погіршення, а може і сюрпризи різні неприємні підносити", – зазначила Ольга Голубовська.

Новини за темою: Чи варто їхати на відпочинок під час пандемії COVID-19: Поради лікаря-інфекціоніста

Гостя програми продовжила: "І оскільки доказів немає – доведених методів лікування, але механізм розвитку хвороби плюс-мінус вивчений, весь світ використовує різні методи, які експерти вважають, у них є така думка, що ці ліки можуть допомогти, і їх використовують".

Новини за темою: Пандемія COVID-19: Обмежувальні заходи потрібно вводити диференційовано, – інфекціоніст

Нагадаємо, станом на ранок вівторка, 30 червня, в Україні виявили 706 нових випадків інфікування коронавірусом COVID-19. За минулу добу від ускладнень, спричинених COVID-19, померло 12 осіб, однак впоратися з недугою змогли 88 пацієнтів.

Як повідомляли, станом на 30 червня карантин послабити не можуть Київ та ще 13 областей. Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров'я.

Loading...