Хворі на COVID-19 виборці зможуть проголосувати в медзакладах, - Степанов

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов Фото: МОЗ

Також розроблена процедура для голосування тих виборців, які перебувають на самоізоляції

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що хворі на коронавірус COVID-19 виборці, які перебувають у лікарні, зможуть віддати свій голос на місцевих виборах у медичному закладі за допомогою виїзних бригад. Про це посадовець розповів під час щоденного брифінгу.  

"Усі правила проведення виборів затверджені постановою уряду №846 від 22 липня. Нею передбачається, що вибори відбудуться навіть на територіях із "червоним" рівнем епіднебезпеки. Також передбачено, що людина на самоізоляції може подати відповідну заяву до 20:00 п'ятниці перед виборами, щоб до неї приїхали, і вона змогла проголосувати з дому. Люди, які перебувають у лікарнях, голосуватимуть у лікарнях також за допомогою виїзних бригад", - розповів Степанов.

Новини за темою: Місцеві вибори - 2020: Скільки бюлетенів отримають громадяни для голосування та як в них не заплутатися

За його словами, на виборчих дільницях передбачено весь комплекс протиепідемічних заходів. Зокрема, на вхід будуть пропускати тільки людей в масках, дотримання дистанції, наявність антисептика, також громадянам буде потрібно використовувати свою ручку.

Окрім цього, передбачається окрема кабінка для людей, які прийшли з симптомами коронавірусної хвороби. 

Також Степанов уточнив, що забезпечення виборчих дільниць антисептиками, членів комісії масками здійснюється за рахунок місцевих бюджетів.

Новини за темою: ЦВК зареєструвала 127 офіційних спостерігачів на місцевих виборах від іноземних держав та міжнародних організацій

Нагадаємо, станом на ранок 6 жовтня, в Україні зафіксовано 234 584 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, за минулу добу захворіли 4 348 людей. 

Loading...