Хто дав право розводити в Україні "ферми" з виробництва дітей від сурогатних матерів? – Влащенко

Журналістка та телеведуча Наташа Влащенко

ZIK

"Питань багато"

Хто дав право створювати в Україні цілі "ферми" з виробництва дітей від сурогатних матерів для громадян іноземних держав?

Про це у програмі "Інсайди тижня з Влащенко" на телеканалі ZIK заявила журналістка, телеведуча Наташа Влащенко, адресувавши це та низку інших запитань Уповноваженому президента з прав дитини Миколі Кулебі.

Журналістка нагадала, що цього тижня суспільство в Україні сколихнуло оприлюднене відео, на якому зафіксовано, як в одному з готелів перебувають майже пів сотні малюків, народжених сурогатними матерями. Дітей через карантин не можуть забрати їхні біологічні батьки з різних країн світу.

Новини за темою: Денісова: Усіх дітей, які народжені від сурогатних матерів в Україні, допоможуть доправити до їхніх батьків-іноземців

"Питань багато. У нас зараз карантин, перше питання, готелі зачинені. Чому цей готель відчинений? З дітьми нібито працюють педіатри, але хто ці люди? В одному приміщенні стільки дітей в період пандемії. Це взагалі нормально? Потім - хто цьому персоналу дав право бути опікунами? Це такі точкові поки питання. Хочеться запитати у нашого Уповноваженого з прав дітей, Микола Кулеба, скажіть, будь ласка, а хто дав право взагалі у нас розводити в Україні якісь "ферми" з виробництва дітей від сурогатних матерів для іноземців?" – поцікавилась Наташа Влащенко.

Нагадаємо, через пандемію коронавірусу COVID-19 46 немовлят, народжених сурогатними матерями для іноземців, не можуть забрати батьки, які проживають за кордоном.

Як повідомляли, Уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба заявив, що в Україні з’являються села, де жінки заробляють сурогатним материнством.

Читайте також: "Якими є критерії відбору для майбутніх сурогатних мам в Україні і плата за "послуги", – розслідування ZIKу".

Loading...