Хочу не на Банковій у Києві, а на Артема в Донецьку сказати, що мир в Україні настав, – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців з новорічним привітанням Скріншот з відео

2020 рік нагадав Україні, що таке тиша, коли не стріляють, коли немає втрат. 158 днів припинення вогню на Донбасі – це найдовше перемир'я.

Про це президент України Володимир Зеленський заявив під час новорічного привітання, трансляцію якого вів телеканал ZIK.

"І найголовніше – цей рік нагадав нам, що таке тиша, слова "Сьогодні не стріляли", дні, коли у новинах кажуть: "За добу немає втрат"; тижні, коли матері, дружини і діти не плачуть; місяці, коли наші військові не гинуть. 158 днів припинення вогню на Донбасі – найдовше від початку війни. 158 днів перемир'я – не бездоганного, так, і це правда, та хіба через це не потрібного? Ні, і це також правда", – сказав Володимир Зеленський.

Президент нагадав, що у 2021 році Україна буде відзначати 30-річчя незалежності.

"Ми – великий народ, ми маємо хоробрість Святослава, велич Володимира, мудрість Ярослава. У нас є Шевченко, більше того, у нас є два Шевченки, і бути президентом такого прекрасного народу – це велика гордість і дуже велика відповідальність. Я буду робити все, щоб і через рік, і у всіх наступних роках у цей самий день і час мені було не соромно дивитись вам в очі. Я хочу не казати на Банковій у Києві, що в Україні настане мир, а сказати на Артема в Донецьку, що мир в Україні настав. І написати: "Крим – це Україна" не в Інтернеті, а на піску на пляжі в Ялті, на українському піску українського пляжу української Ялти", – сказав Володимир Зеленський.

Президент України російською мовою звернувся до українських громадян, які мешкають на тимчасово непідконтрольних територіях Донецької, Луганської областей та Криму.

"Я знаю, что Донецк, Луганск и Крым сейчас во всех смыслах этого слова живут в другом времени, и уже почти час, как по телевизору вам сказали, что Новый год наступил, но я знаю, что уже почти час, как вы ждете нас, чтобы встретить Новый год вместе – как одна семья, как один народ, как одна страна. Поэтому Донбасс и Крым, переведите часы назад, будьте с нами!" – закликав Володимир Зеленський.

Новини за темою: Від росту тарифів на газ і світло до нових санітарних правил у школах: Топ-10 головних змін в Україні з 1 січня

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський у товаристві дітей привітав українців з новим 2021 роком.

Loading...