Херсонський порт офіційно передали в концесію: Що це означає

​Херсонський порт. Фото uk.wikipedia.org

За словами Криклія, це дозволить створити нові робочі місця та покращить інфраструктуру регіону

У п'ятницю, 26 червня, в концесію було передано Херсонський морський торговельний порт, а компанію-концесіонера зобов'язали інвестувати у розвиток об'єкту сотні мільйонів гривень. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій у Telegram.

"Перший концесійний договір морського порту укладено. Сьогодні у присутності Президента передано в концесію перший масштабний об’єкт в Україні - Херсонський морський торговельний порт", – зазначив міністр. 

За словами Криклія, передача порту в тимчасову експлуатацію ТОВ "Рисоіл-Херсон" дозволить зберегти та створити робочі місця, а також покращити добробут міста і регіону. Крім цього, додав міністр, це створить сприятливі умови для зростання економіки.

Новини за темою: Мінінфраструктури готує концесію залізничних вокзалів у п'яти містах України

"Компанія-концесіонер ТОВ "Рисоіл-Херсон" інвестує у розвиток порту близько 300 млн грн. Ще понад 18 млн буде вкладено в місцеву інфраструктуру. Концесія укладена на 30 років, але вже у 2030-му концесіонер зобов’язується забезпечити обсяги перевалки вантажів порту на рівні не менше 1,36 млн тонн", – пояснив Криклій. 

Крім цього, "Рисоіл-Херсон" проспівфінансує капремонт дороги на шляху до порту та новий майданчик для стоянки вантажівок на в'їзді до міста.

Нагадаємо, у травні Верховний суд України скасував ухвалу Шостого апеляційного адміністративного суду та дозволив продовжити концесію Херсонського морського порту. Loading...