Хасидам можуть заборонити в'їзд до України у разі порушення карантину, - Немчінов

Фото з відкритих джерел

МВС отримало завдання забезпечити безпеку під час святкування Рош га-Шана

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій доручила Державній прикордонній службі розробити для хасидів-паломників пам'ятку перебування в Україні під час пандемії та роз'яснити їм можливу заборону на в’їзд до країни у разі її порушення. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов в Telegram.

"Відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

Одним із ключових питань, що обговорювались, було плановане у вересні 2020 року масове паломництво брацлавських хасидів до міста Умань Черкаської області для святкування Рош га-Шана (Нового року за іудейським календарем)", - написав Немчінов.

За словами міністра, комісія доручила Державній прикордонній службі розробити пам'ятку перебування в Україні та роздавати при перетині українського кордону хасидам. Також інформувати їх про можливу заборону на в’їзд до України на декілька років у разі порушення карантинних обмежень.

Також Міністерство внутрішніх справ отримало завдання підсилити та забезпечити безпеку під час святкування Рош га-Шана.

Новини за темою: Уряд ще не вирішив, чи закривати Умань для хасидів, - Шмигаль

Нагадаємо, раніше у Міністерстві закордонних справ заявили, що у 2020 році через поширення коронавірусної інфекції COVID-19 проведення масового паломництва хасидів до Умані є неможливим.

До цього міський голова Умані Олександр Цебрій висловився проти приїзду хасидів у 2020 році на тлі пандемії коронавірусу, проте попросив громадян висловитись у коментарях під відео.

Loading...